شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کاشانه مد

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی  کاشانه مد به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه کاشانه مد و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه کاشانه مد از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کاشانه مد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه کاشانه مد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه کاشانه مد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه کاشانه مد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه کاشانه مد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که ۰۹۲۲۱۲۳۰۳۱۲ و ۵۰۰۰۴۰۰۱۲۳۰۳۱۲ تنها شماره‌ای است که فروشگاه کاشانه مد از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه کاشانه مد با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@kashanehmode.ir اطلاع دهید.

سیاست های رعایت حریم شخصی

فروشگاه کاشانه مد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه کاشانه مد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کاشانه مد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید

در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه کاشانه مد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت شکایات

کاربران محترم می توانند در صورت نیاز به ثبت شکایات و یا پیگیری شکایات از طریق ایمیل info@kashanehmode.com و یا از طریق تماس با تلفن ۰۲۱۷۷۶۰۵۷۳۱ و یا پیام متنی با شماره ۰۹۲۲۱۲۳۰۳۱۲ شکایت خود را ثبت و یا پیگیری نمایند.